Blog Yazıları

Gulet Kiralama Bodrum

Gulet tekneler özellikle son yıllarda deniz turizmde oldukça tercih edilen bir tekne olmuştur. Gulet tekne ibaresini dünyaya tanıtan yer olan Bodrum, sadece ülkemizin değil aynı zamanda Dünya’nın da bildiği ve hayran olduğu bir tatil bölgesidir. Her yıl milyonlarca insanın uğradığı bu tatil beldesinde, tatile gelenler mavi turlara katılarak veya tekne kiralayarak tatillerini geçiriyor.

Muazzam koyları ve masmavi sularıyla Bodrum tam bir gulet kiralama cenneti. Deniz ve özgürlüğe tutkun herkesin aklında yer edinmiş olan Bodrum, gulet kiralamak için en doğru adreslerden biri.Bodrum mavi yolculuğun ve gulet kiralamanın Türkiye ve Dünyaya tanıtıldığı, ilk akla geldiği yer olmanın avantajı ve son yıllarda inşa edilen büyük – kaliteli guletlerin tersanelerin bodrum da olması sebebiyle mavi turun merkezidir.

Bodrum mavi yolculuklar gerek Bodrum’un sahip olduğu gerekse çevresinde bulunan güzel koylar nedeni ile Dünya’nın başka yerinde bulamayacağınız güzellikleri barındırıyor.Turlarımıza katılarak veya kendinize tekne kiralayarak bu doğal güzellikleri ve tarihi dokuyu görme şansını yakalayabilirsiniz.En eski yerleşim yerlerinden olan Bodrum,Anadolu’nun ilk yerleşim yerlerinden biridir.Bu tarihi bizlerle keşfedebilirsiniz.Gulet kiralama Bodrum deyince akla gelen şirketimiz gerçekten uygun fiyatları sizlere şaşırtacaktır. İşte tüm bu güzel koyları ve Bodrum’un sahip olduğu çok çok eskilere dayanan tarihi yerlerini görmek için bizlerden gulet tekne kiralama yapabilirsiniz. Tekne kiralama için bütçeniz yeterli değilse, yaz boyunca düzenlediğimiz Bodrum mavi yolculuklara katılabilirsiniz hatta uzun soluklu olan tekne turlarımızda kabin kiralama yaparak tatilinizi renklendirebilirsiniz. Geniş bir filoya sahip olan firmamız, sadece gulet tekne değil, katamaran kiralama,tekne kiralama, lüks yat kiralama da yapmaktadır.

Devamını Oku

Gulet Kiralama Marmaris

Marmaris ülkemizde en sevilen tatil yerlerinden birisidir. Doğası ve  denizi ile yerli ve yabancı turistleri kendine hayran bırakan bir  tatil merkezidir. Özellikle son yıllarda ülkemizde ve tüm Dünyada deniz tatili için ülkemiz oldukça rağbet görür hale gelmiştir ve bunda Marmaris ve Bodrum’un payı oldukça fazladır. Sahip oldukları koylar ve oldukça eskiye dayanan tarihlerinin bunda etkisi fazladır. Mavi tur denilince akla gelen bu yerler arasında Marmaris de en az Bodrum kadar tercih edilen tatil bölgesidir.  Marmaris mavi turlar için gidebileceğiniz en güzel yerlerden biridir.

Ülkemizin dünya lügatına kattığı bir terim olan Gulet tekne, Marmaris’te de oldukça yaygındır. Marmaris’ten kendinize gulet tekne kiralamayarak Marmaris mavi tura çıkabilirsiniz. Gulet kiralama Marmaris için hizmet sunan şirketimiz farklı boyutlar da lükste filosu ile Marmaris gulet kiralama hizmeti sunmaktadır.Deneyimli mürettebatımız ile sizlere kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Gulet tekne kiralama fiyatları sizleri korkutmasın, geniş filomuzda sizlerin de bütçesine uygun gulet teknelerimiz mevcuttur. Marmaris gulet tekne kiralama fiyatları inanın düşündüğünüz kadar yüksek değil. Uygun fiyatlı,bütçenize uygun ve ucuz gulet tekne kiralama için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizler için en uygun gulet tekne eminiz ki bizim filomuzun içinde mevcut.

Muğla iline bağlı olan Marmaris, yılın 12 ayı yeşil ve mavinin her tonunu görebileceğiniz cennetten bir köşe gibidir. Uzun sahil şeridi, çok sayıdaki koyları, doğal limanı, antik kentleri ve doğal yerleri arasında mavi yolculuk imkanlarını değerlendirebilirsiniz.Tüm bu cazibe Marmaris’i bulunmaz bir nimet yapıyor. Rekabetin oldukça yoğun odluğu bir sektör olan Marmaris mavi tur,Marmaris mavi yolculuk, Marmaris teken kiralama ve Marmaris gulet kiralama konusunda uygun fiyatı ve lüks gulet tekneleri ile sıyrılan şirketimiz sergilediği yüksek kalitede hizmeti ile tüm bu sektörde rakiplerinden daha iyi hizmet sunmaktadır. Uygun fiyatlı Marmaris gulet kiralama ve Marmaris mavi yolculuk, mavi turlar ile adını herkese duyurmuştur. Marmaris’te her türden ve ebatlarda tekne,gulet tekne, lüks yat, katamaran ve yelkenli ile hizmet veren şirketimize iletişim sayfamızdan yararlanarak bizlere ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

Marmaris mavi yolculuk fiyatları,Marmaris mavi yolculuk fiyatı,Marmaris mavi tur fiyatı,Marmaris mavi tur fiyatları. Marmaris gulet kiralama,Marmaris gulet tekne kiralama,Marmaris gulet tekne kiralama fiyatları, Marmaris gulet kiralama fiyatı, Marmaris gulet kiralama fiyatları,Marmaris gulet tekne kiralama fiyatı.Marmaris yat kiralama,Marmaris yat kiralama fiyatı,Marmaris yat kiralama fiyatları.Marmaris tekne kiralama,Marmaris tekne kiralama fiyatı,Marmaris tekne kiralama fiyatları. Marmaris katamaran kiralama,Marmaris katamaran kiralama fiyatı,Marmaris katamaran kiralama fiyatları.Marmaris yelkenli kiralama,Marmaris yelkenli kiralama fiyatı,Marmaris yelkenli kiralama fiyatları.

Devamını Oku

Gulet Kiralama Göcek

Göcek ülkemizin en sevilen ve en çok tercih edilen tatil bölgelerinden birisidir. Muğla’da tatil yapan bir çok yerli ve yabancı turist tatilinde Göcek’e uğramayı ihmal etmez. eğlenceli gece hayatı ve doğası ile gerçekten harika bir tatil merkezidir. Enfes doğası ve tarihi alanları ile Göcek tatil merkezlerimiz arasında uzun süredir en çok tercih edilen beldeler arasındadır.

Göcek’te tatil yapan turistlerimizn en çok tercih ettiği tatil aktivitesi ise tabi ki mavi tur ve mavi yolculuktur. Sahip olduğu koylar ve çevresindeki koylar ile mavi tur için en ideal yerdir Göcek. Gulet Tekne Kiralama olarak Göcek’ten düzenlediğimiz tekne turlarımıza rağbet çok fazladır. Her yıl binlerce turisti mavi tura  çıkarmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Yerli ve yabancı binlerce turist buraya gelip mavi turlara katılıyor ve tatillerinde denizin keyfini doyasıya çıkartıyor. Göcek mavi tur ve mavi yolculuklar ile kaliteli bir tatilin avantajını firmamız sayesinde yaşıyor. Yaz boyunca düzenlediğimiz rotalarımıza katılan müşterilerimiz bizimle birlikte Göcek koylarını keşfediyor. Göcek mavi tur ve mavi yolculuklar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mavi turlara katılmak fiyat olarak çok maliyetli olmasa da seçtiğiniz rotada seyahat etmek zorunda kalırsınız ama tatil bütçesi daha yüksek olan müşterilerimiz için Gulet Tekne Kiralama olarak, Göcek’ten tekne kiralama hizmeti de sunmaktayız. Göcek gulet kiralama,Göcek gulet tekne kiralama, Göcek yat kiralama, Göcek katamaran kiralama hizmeti de veren şirketimiz, sahip olduğu geniş filosu ile her bütçeye uygun farklı ebatlardaki tekneler ile hizmet vermektedir. Gulet kiralama Göcek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Rakiplerimize göre daha uygun ve daha yüksek hizmet kalitesine sahip olan şirketimizi seçtiğiniz için asla pişman olmazsınız.

Devamını Oku

Gulet Tekne Kiralama

Yaz aylarında tatil bölgelerinde en çok tercih edilen etkinliklerden biridir tekne kiralama. Gulet Tekne Kiralama olarak Muğla bölgesinde Tekne kiralama hizmeti sunmaktayız. Gulet tekne kiralama, motor yat kiralama, katamaran kiralama, lüks yat kiralama hizmeti sunan şirketimiz uygun fiyatı ve geniş filosu ile rakiplerinin önüne geçmektedir. Uygun fiyatlı gulet tekne kiralama için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Farklı ebatlardaki gulet tekne filomuz ile eminiz ki sizin bütçenize uygun bir gulet teknemiz mevcuttur. Bodrum gulet tekne kiralama, Marmaris gulet tekne kiralama, Fethiye gulet tekne kiralama, Göcek gulet tekne kiralama hizmetimizden memnun kalacağınıza eminiz. Deneyimli kaptan ve mürettebatımız ile sizleri Bodrum koyları, Marmaris koyları,Fethiye koyları, Göcek koyları boyunca en güzel ve stresten uzak yerleri bizlerle keşfedebilirsiniz.

Temiz ve lüks gulet teknelerimiz ile yapacağınız yolculuklarda teknelerimizin imkanlarından da faydalanabilirsiniz. Hemen hemen tüm teknemizde şnorkel, jetski gibi deniz sporu aletleri mevcuttur. Lüks otel odası kalitesindeki kabinlerde kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Bütçeniz gulet tekne kiralamaya yetmiyorsa hemen üzülmeyin çünkü sunduğumuz bir diğer hizmet de kabin kiralamadır. Yaz boyunca Bodrum, Marmaris, Fethiye ve Göcek’ten yola çıkan teknelerimiz sizleri bir haftalık deniz tatilini çıkarıyor. Gulet tekne kiralamaya göre daha uygun fiyatlı olan bu hizmetimizde sizlere kabin kiralama fırsatı sunuyoruz. Yeme içmenin de dahil olduğu bu mavi turlarımızda hiç bir şeyi düşünmenize gerek olmadan sadece kabin kiralayarak tatilinizin keyfini sürebilirsiniz. Farklı rotalara olan mavi turlarımızda istediğiniz turu seçebilirsiniz. Fiyatlarımız seçtiğiniz mavi yolculuğun kaç gün sürdüğüne ve tekneye göre değişse de seçebileceğiniz bir çok seçenek olması sayesinde eminiz ki kendi bütçenize uygun bir mavi tur bulacaksınız.

Devamını Oku

Yat Kiralama Göcek

Göcek mavi turların en çok düzenlediği tatil bölgelerinden biridir. Sahip olduğu doğası ve koyları ile tüm turistleri kendisine hayran bırakan bir yerdir. Her yıllar binlerce insan buraya tatil yapmaya gelir ve tüm bu bölgeye aşık olmamak ellerinde değildir.Akdeniz’in serin suları ve Göcek’in yeşil doğası cennetten bir kesit gibi önünüze serilirken tatilin hiç bitmemesini dilersiniz.

Göcek tatilinden en iyi şekilde yararlanmanın yolu Göcek’te mavi tur yapmaktır. Mavi yolculukları birçok farklı şekilde yapabilirsiniz. Göcek mavi yolculuğa yaz boyunca düzenlediğimiz günlük turlarımıza katılarak çıkabilirsiniz. Şirketimizin düzenlediği turlara yerli ve yabacı bir çok turist katılmaktadır sizler de bu şekilde turlarımıza katılarak dünyanın farklı yerlerinden, ülkemizin farklı yerlerinden insanlarla tanışabilirsiniz. Beraber vakit geçirebilir ve denizin keyfini farklı kültürden insanlarla çıkarabilirsiniz.

Şirketimizin yaz boyunca düzenlediği bir diğer tur ise uzun mavi yolculuklar. Bu turlar genelde 1 haftalıktır ve bu turlarımıza katılmak isteyen siz değerli müşterilerimiz kabin kiralayarak bu turlara katılabilirsiniz. Lüks kabinlerimizde kendinizi evinizde gibi rahat ve konforlu hissederek mavi tuta çıkacaksınız. Tabi ki bu turlarımızın rotaları önceden bellidir ve istediğiniz rotaya göre fiyatlarımız değişiklik gösterse de her bütçeye uygun turlarımız mevcuttur.

Önceden belirli olan turlar hoşunuza gitmedi mi? Veya kendi istediğiniz koya gitmek ve orada istediğiniz kadar mı kalmak istiyorsunuz? O zaman sizlere tavsiyemiz Göcek’ten gulet tekne kiralama, Göcek’ten yat kiralamanız. Sahip olduğumuz geniş filomuz ile sizlere tekne ve yat kiralama hizmeti de sunuyoruz. Göcek lüks yat kiralama, Göcek gulet tekne kiralama, Göcek katamaran kiralama, Göcek motoryat kiralama için bizimle ietişime geçebilirsiniz.

Devamını Oku

Tekne Kiralama Marmaris

Yaz tatilinin en güzel şekli tatili bir mavi tur ile taçlandırmaktır desek çok da itiraz etmezseniz sanırım. Özellikle bahsettiğimiz yer Marmaris ise kimsenin buna itiraz edeceğini düşünmüyoruz. Sahip olduğu koyları ve yakınında olan birçok koy nedeni ile mavi tur için tercih edilen en güzel başlangıç noktalarından biridir. Marmaris mavi turuna katılmayı kim istemez ki? Masmavi Akdeniz ve yemyeşil bir doğa tabii bir de enerjisi yüksek gece hayatını da eklersek alın size rüya gibi bir tatil. Kendinini denizin serin sularına bırakırken aklınızın köşene bile gelmeyecektir güncelik hayat ve stresli işiniz.

İşte tüm anlattığımız bu güzel tatilinizi aksilik yaşamadan geçirmeniz için bizler varız. Gulet Tekne Kiralama olarak sunduğumuz yüksek kaliteli hizmet ile sizlerden  sadece tatilin keyfini sürmenizi istiyoruz. Kaliteli hizmeti, 5 yıldızlı otel kalitesindeki gulet tekne ve yatlarımız ile sizlere hizmet sunuyoruz. İsteyene Gulet tekne, motor yat, katamaran, yat kiralama isteyene ise sürekli olarak düzenlediğimiz mavi turlarımızda kabin kiralayarak hizmet veriyoruz. 100’den fazla olan kiralık gulet tekne, motor yat, katamran ile her bütçeye uygun bir teknemiz olduğunu sizlere hatırlatmak isteriz. Bizlerden fiyat almadan Marmaris’te tekne kiralamaya karar vermeyiniz. Marmaris gulet tekne kiralama,Marmaris yat kiralama,Marmaris katamaran kiralama  için mutlaka bizden fiyat alınız. Erken rezervasyon fırsatlarımızdan yararlanmak için bizleri yaz döneminden önce arayabilirsiniz. Marmaris mavi tur kabin kiralama,Marmaris kabin kiralama,Marmaris mavi yolculuk kabin kiralama konusunda bilgi almak için istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku

Tekne Kiralama Fiyatları

Gulet Tekne Kiralama Muğla’da tekne kiralama, mavi tur hizmetleri veren bir şirkettir. Sahip olduğu geniş filosu ile farklı türde bir çok gulet tekne, lüks yat, katamaran ve yelkenli ile hizmet vermektedir. Farklı bütçelere uygun tekne kiralama seçenekleri ile tatilinde tekne kiralamak isteyenler için bu imkanı daha uygun bir hale getiriyor.Her kesimden insanın tatil için geldiği Muğla’da sizlere tekne kiralama hizmetini bütçenizi sarsmadan sunuyoruz. Farklı ebatlarda olan farklı kabin sayısına sahip olan gulet teknelerimiz ve lüks yatlarımızın arasında mutlaka size ve bütçenize uygun bir seçeneğimiz mevcuttur. Muğla’da Bodrum tekne kiralama fiyatları,Fethiye tekne kiralama fiyatları, Marmaris tekne kiralama fiyatları, Göcek tekne kiralama fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaz döneminden önce bizleri arayarak erken rezervasyon avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz. En uygun tekne kiralama fiyatı için bizlerden fiyat almadan tekne kiralama firmanızı seçmemelisiniz. Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz devamlı müşterilerimiz bizlere bu işte ne kadar iyi olduğumuzu gösteriyor.

Tekne kiralama için bütçe ayıramayan müşterilerimiz içinse sunduğumuz hizmetlerden biri kabin kiralamadır.Kabin kiralama hizmetinde siz değerli müşterilerimiz tüm tekneyi değil de seçeceğiniz bir rotadaki teknemizden kabin kiralayabilirsiniz. Mavi tur kabin kiralama hizmetimiz tekne kiralama hizmetimizden çok daha uygun bir fiyattır. Farklı lüks gulet tekne ve yatlarımızda mavi turlar için kabin kiralayabilirsiniz. Farklı rotalar için farklı ücretleri olan bu hizmetimizde fiyatlar seçeceğiniz rotaya ve rotanın uzunluğuna göre değişmektedir. En ucuz ve en uygun mavi tur kabin kiralama fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Devamını Oku

Mavi Yolculuk Kabin Kiralama

Deniz tatillerinin vazgeçilmez etkinliği Mavi yolculuk! Kim istemez ki Akdeniz’in koylarını doyasıya gezmeyi Ege’nin koylarını, Yunan adalarını görmeyi? Doğanın ve denizin birlikte oluşturduğu bu güzellikleri ziyaret edip tatilini çok güzel kılmayı. Güzel ülkemizin en çok tercih edilen tatil beldeleri olan Marmaris, Fethiye, Bodrum, Göcek kıyıları ve buradan başlayan mavi yolculuklar. Görenlerin her yıl yeniden gelip katıldığı unutulmaz sahil ve koylar, tertemiz deniz, Akdeniz’in mavi suları. Tabi bütçeniz varsa tüm yerleri gulet tekne veya yat kiralayarak görebilirsiniz. İstediğiniz yerde dilediğiniz kadar demirleyebilirsiniz. Tatilinizin hepsini denizin ortasında aileniz veya sevdikleriniz ile geçirebilirsiniz. birbirinden güzel ve 5 yıldızlı otelleri aratmayan kabinleri ile farklı ebatlarda farklı bütçelere uygun gulet tekne, lüks yat ve katamaranlar şirketimizin üstün hizmetleri ile sizlerle buluşuyor. Gulet Tekne olarak farklı bütçelere uygun gulet tekne ve lüks yatları bizden kiralayabilirsiniz.  Mavi yolculuk tekne kiralama için Whatsapp ikonuna tıklayarak bizden bilgi alabilir veya bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Erken rezervasyon imkanlarımızdan yararlanmak için yaz aylarından önce bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

Herkesin yaz tatili için ayırdığı bütçe tabi ki de aynı değil. Bütçeniz mavi tur için tekne veya lüks yat kiralamak için yeterli değilse kendiniz üzmeyin. Mavi tur kabin kiralama yapın ve uygun fiyata mavi tura katılın. Şirketimiz yaz ayları boyunca Marmaris, Fethiye, Göcek, Marmaris başlangıç noktalı mavi turlar düzenlemektedir. Sizler de bu turlara katılmak isterseniz bizden kabin kiralayabilirsiniz. Deneyimli mürettebatı ile sizleri unutamayacağınız bir mavi yolculuğa çıkarmamızı ister misiniz? Her bütçeye uygun mavi tur kabin kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. Farklı fiyatlarda bir çok lüks yat ve gulet teknemiz mevcuttur. Eğer sizlerde mavi tur kabin kiralama istiyorsanız bizlere ulaşın ve şimdiden rezervasyon yaptırın.

 

Fethiye Bodrum Göcek Marmaris Yunan Adaları Gökova Körfezi Hisarönü Muğla Mavi Yolculuk Mavi Tur Kabin Kiralama,Lüks Yat Gulet Tekne Kiralama.

Devamını Oku

Kabin Kiralama

Kabin Kiralama sabit rotaları seçebileceğiniz tüm tekneyi kiralamak zorunda kalmadan otel mantığıyla sadece teknenin bir odasını( kabin) kiralayabileceğiniz bir mavi tur sistemidir.Seçmiş olduğunuz bir kabin kirama rotasında tüm hafta dünyanın her yerinden gelen misafirler ile kaynaşarak,yeni arkadaşlıklar kurarak harika bir tatil geçirebilirsiniz.Tabi ki herkes kendi teknesini kiralayarak dilediği gibi mavi tur, mavi yolculuk yapmak ister ama herkesin bütçesi o kadar olmuyor maalesef ve işte burada devreye kabin kiralama giriyor. Şirketimiz sizlerin için her bütçeye uygun kabin kiralama fırsatı sunuyor. Uygun fiyatlı, lüks kabinleri kiralamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kabin kiralama tabi ki sizlere bazı avantajlar sunar. Tüm tekneyi veya yatı kiralamadığınız için daha uygun fiyata aynı mavi tur yolculuğuna çıkmış olursunuz. Programlarımızda yemek dahil olduğu için nerden nasıl yemek yiyeceğiz derdiniz olmaz. Teknede sadece siz olmayacaksınız ve tur şirketimiz dünyanın her yerinden müşterilere hizmet veriyor, böylece farklı kültürden yeni insanlarla tanışma ve kaynaşma imkanı bulacaksınız. Mavi tur rotasını önceden bildiğiniz için planlarınızı ona göre yaparsınız ve sürprizle karşılaşmazsınız.Fethiye,Marmaris, Göcek ve Bodrum çıkışlı olarak kabin kiralama mavi turlarımıza katılabilirsiniz.

Kabin Kiralama fiyatları değişkenlik gösterebilir bunda bir çok etmenin etkisi vardır ama şirketimizde her bütçeye uygun kabin kiralama mevcuttur.Seçtiğiniz mavi tur rotası ve uzunluğu fiyat üzerinde önemli bir etkiye sahip olacaktır. Ayrıca kabin kiralayacağınız ay da ödeyeceğiniz fiyatta değişikliklere yol açacaktır. Tekne ve kabin kiralamada minimum ücretlendirmenin yapıldığı aylar genelde Mayıs ve Ekim aylarıdır ve tahmin edebileceğiniz gibi yaz sezonunu içeren aylar ise çok daha önceden rezervasyon gerektiren ve ücretlendirmenin biraz daha yüksek olduğu dönemlerdir.

Rotalarımız

Devamını Oku

Fethiye Yat Kiralama

Akdeniz’in en hareketli bölgesi olarak bilinen Fethiye, turizmin önemli noktalarından birisi olarak biliniyor. Antik dönemde Telmessos olarak bilinen, ışıkların ülkesi manasına gelen ve kahinleri ile ünlü Fethiye, Anadolu Medeniyetleri’nden biri olan Likya’nın Karya ile batı sınırındaki en önemli şehridir. Fethiye; 12 Adalar ile korunaklı, yarım daire şeklinde sahil boyunca uzanmaktadır.Tarihte Likya uygarlığı ile adını duyuran, Roma, Selçuklu, Osmanlı ve Bizans dönemlerinin önemli kıyı şeridi olan bu güzel şehir, günümüzün ise turizm cenneti olarak biliniyor.  Fethiye tekne turu ile harika zaman geçirebileceğiniz bir gerçek. Bunun yanı sıra Yat Kiralama Fethiye programlarından istifade edebileceğiniz gibi Mavi Yolculuk Fethiye programlarına da göz atarak farklılık oluşturabilirsiniz.

Fethiye hemen hemen her kişinin zevkine yaşam tarzına göre bir tatil seçeneği sunar. Deniz, kum, güneş üçgeninin dışına çıkıp, kültürel zenginliği, doğal güzellikleri ve coğrafyasına da tanıklık edebilirsiniz. Tarih, eğlence ve sınırsız spor aktiviteleriyle, Fethiye’nin ne kadar farklı bir yer olduğunu sizde ailenizle ya da sevdiklerinizle geçirebileceğiniz muhteşem bir mavi yolculuk fırsatından bahsediyoruz.

Fethiye mavi yolculuk tekneleri, ziyaret ettikleri harika bölgelerin yanı sıra, misafirlerine ev konforunu ve otel lüksünü yaşatırlar. Rahat döşenmiş kabinleri, modern mobilyaları ve jakuzzi ile yolculuğa keyif katan tekneler, günlük yaşamın araçları olan LCD, DVD Player, CD çalar ve internet gibi donanımları da yolcularına sunmaktadırlar. Yat tatilleri ailece güzel zamanlar geçirebileceğiniz özel tatillerdir. Bu tatiller ile hem denizin sonsuzluğunu ve özgürlüğünü hissederken hemde bir arada olabilmenin keyfini yaşatır. Sizde sevdikleriniz ile böyle güzel bir tatil geçirmek isterseniz tek yapmanız gereken bizi aramak.

Mavi yolculuğa Fethiye’den başlayarak, Türkiye’nin cazibe merkezlerini tekneyle keşfedin, tatilinizi batı Akdeniz’in en muhteşem bölgelerinden birinde planlayın. Denizciler tarafından genellikle gizli bir cennet olarak tanımlanan, Türkiye’nin en güzel manzaralarının keyfini çıkarın.

Ekonomik, standart, lüks ve mega yat filolarımız grubunuzun büyüklüğüne ve beklentilerinize göre hizmetinizdedir. Fethiye Yat Kiralama için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Devamını Oku
https://guletteknekiralama.com/wp-content/themes/yachtsailing
WhatsApp chat