Blog Yazıları

Bodrum Yat Kiralama

Lüks bir Bodrum Guleti, nefes kesici bir yat yada küçük bir yelkenli olmasının hiçbir önemi olmaksızın su üzerinde harika bir zaman geçireceğinizi biliyoruz.Çünkü Bodrum’da tatil her halükarda mükemmeldir.

Ege Denizi’nin güneyindeki turkuaz sularını keşfedin, yeşil çam tepeleri ile desteklenen güzel plajlarda dinlenin ve Gökova Körfezi’nin gizli koylarında yüzün. Tekne kiralamada sadece ailenize veya grubunuza Özel 15 mt den 40 metreye kadar değişik standart ve bütçelerde sizin istediğiniz rotalarda gulet, yat, yelkenli tekne, katamaran kiralamaları yapabilirsiniz. Sizin tercihinize göre teknedeki aşçımız istediğiniz yemekleri ve menüyü hazırlayıp lezzetli bir sunumla hazırlayacaktır.

Bodrum’un ve çevresindeki koyları tüm güzellikleri en konforlu şekilde gezmenin tek yolu özel tekneniz ile mavi yolculuk yapmaktır. Bodrum yat kiralama imkanlarının zenginliği ile bölgede özellikle bilinen bir noktadır. Hem geniş marinası, hem Yunanistan Adaları dahil tüm Ege ve Akdeniz kıyılarının en güzel noktalarına yakınlığı ile bu özelliğini daha dikkat çekici bir hale getirmiştir. Kiralık yat Bodrum rotaları yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağıdır.

Bodrum kiralık yat filomuz ekonomik/standart, lüks ve delüks yatlar olmak üzere her bütçeye, her tarza uygun tekne modellerinden oluşmaktadır. En romantik balayı tatilleriniz için de, büyük arkadaş grupları ile keyifli ve eğlenceli bir mavi tur yolculuğu için de aileniz ile keyif tatili için de kiralık lüks yat modellerimizden birini tercih edebilirsiniz.

Bodrum yat kiralama fiyatları için en iyi yat kiralama firması ile çalışın Mavilikler ülkesi diye anılan ve mavi yolculuk için aradığınız her şey Bodrum’da. Bodrum yarımadası Ege’ye özgü girintili ve çıkıntılı coğrafi yapısı ile mavi tur teknelerinin aradığı tüm doğal güzellikleri sunmaktadır. Bodrum’dan başlayan turlar ile kiralık tekneler ve yatlar Bodrum’un tüm çevresini, masmavi suları, kumsalı, tarihi kalıntıları, yeşil doğası, su sporlarına uygun denizi ve gece hayatı ile mavi tur gönüllerine keyif vermektedir. Bodrum tekne kiralama veya gulet yat kiralama seçenekleri için alanında uzman Gulet Tekne Kiralama sitemizi tercih ederek yüksek standartlarda bir tatile merhaba diyin.

Devamını Oku

Marmaris Yat Kiralama

Ülkemizin en sevilen tatil beldelerinden bir olan Marmaris’te tatil yapmak bir çok yönden harika gerçekten. Gezilecek bir çok yeri olması, farklı bütçelere uygun kiralık evler ve lüks otellerin olması en büyük artılarından biridir. Tatil yaparken gezmek ve yeni yerler görmek isteyenler için Marmaris kalesi, Atlantis su parkı gibi yerlerin yanı sıra alışveriş sevenler içinse kapalı çarşısı her türden tatil sevenler için harika bir yer yapıyor Marmaris’i. Gece hayatını sevenler için de oldukça hareketli ve eğlenceli gece kulüpleri ve barlar olduğunu söyleyelim. Hatta şanslıysanız ünlü birileri ile bile tanışabilirsiniz. Yüksek bütçeli bir tatil yapıyorsanız geceleri konserlere de katılabilirsiniz. Marmaris gezilecek yerleri ve gece hayatı ile uzunca yıllar yerli ve yabancı turistlerin göz bebeği olmaya devam edecektir.

Tatili denize ayırmak isteyenler bol bol yüzmek ve koyları ziyaret etmek isteyenler içinse farklı bütçelere uygun bir çok mavi tur şirketine Marmaris’te bulabilirsiniz. Gulet Tekne Kiralama da bunlardan biridir. Yaz boyunca günlük ve haftalık Marmaris’ten hareket eden turlarımız bulunmaktadır. Marmaris tekne turları, Marmaris mavi tur ve Marmaris mavi yolculuk için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kalabalıktan kaçan kendi ailesi veya arkadaşları ile tatil yapmak isteyen insanlardan biriyseniz kendinize tekne, gulet veya yat kiralamak isteyebilirsiniz. Gulet Tekne Kiralama olarak Marmaris tekne kiralama, Marmaris Gulet Kiralama, Marmaris yat kiralama için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her türden tekne ve yatları bizler aracılığıyla kiralayabilir ve tatil rotanızı kendiniz belirleyebilirsiniz.

Günlük tekne turu yapmaktansa daha uzun tekne turlarını mı çıkmak ve bir haftayı hatta daha fazlasını denizde mi geçirmek istiyorsunuz? Kendi teknenizi kiralayacak bütçeniz mi yok? O zaman kabin kiralamaya ne dersiniz? Marmaris tekne turları katılmak ve kabin kiralamak için de bizlerden hizmet alabilirsiniz. Marmaris Yunan adaları veya Marmaris on iki(12) adalar tekne turları için bizden kabin kiralayarak tatiliniz bir kısmını veya hepsini denizde geçirebilir, Marmaris Bodrum Fethiye Göcek koylarını görebilir buralarda yüzebilirsiniz hatta yurt dışı turlarımız ile yunan adalarını, Yunanistan adalarına tekne turlarmızla kabin kiralayarak veya Marmaris’ten tekne kiralayarak, Marmaris’ten lüks yat kiralayarak gidebilirsiniz.

Devamını Oku

Göcek Yat Kiralama

Göcek, Akdeniz’de tatil yapmak isteyen bir çok yerli ve yabancı turist için en çok tercih edilen tatil beldelerinden birisidir. Tertemiz koylarının ve serin Akdeniz sularının yanında eğlenceli gece hayatı ile de neden en çok tercih edilen tatil beldeleri arasında olduğu bizlere gösteriyor. Güzel bir yaz tatili için gerekli olan tüm özelliklere sahip olan Göcek, tabi ki tekne turlarından da geri kalmıyor. Göcek tekne turu, Göcek mavi tur, Göcek mavi yolculuk buraya tatile gelen tüm turistleri gündelik hayatlarından ve yıl boyunca çalıştıkları işlerinden bambaşka bir dünyaya götürüyor. Göcek gezilecek yerlerini ve  Göcek koylarını düzenlediğimiz Göcek mavi turlar ile keşfe çıkabilirsiniz. Keyfine doyamayacağınız bir Göcek tekne turu sizleri bekliyor. Göcek günlük tekne turu, Göcek haftalık tekne turu ve Göcek mavi tur kabin kiralama için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Göcek’e gelip kendi tekneniz veya kendi yatınız ile istediğiniz koya gidip dilediğiniz kadar yüzmek mi istiyorsunuz? Göcek’ten tekne, gulet, katamaran veya  yat mı kiralamak istiyorsunuz? Gulet Tekne Kiralama olarak sizlere bu hizmeti de sunuyoruz. Göcek yat kiralama hizmetini de bizlerden alabilirsiniz. Geniş tekne ve gulet seçenekleri ile Göcek tekne kiralama, Göcek yat kiralama, Göcek katamaran kiralama, Göcek lüks yat kiralama hizmeti sunmaktayız. Göcek haftalık yat kiralama,Göcek günlük yat kiralama, Göcek haftalık tekne kiralama, Göcek günlük tekne kiralama, Göcek haftalık katamaran kiralama, Göcek günlük katamran kiralama için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Göcek tekne kiralama fiyatları, Göcek yat kiralama fiyatları, Göcek katamaran kiralama fiyatları sizleri ilgilendiren detaylar değil açıkçası çünkü her bütçeye uygun tekne,katamara,gulet ve yatlarımız mevcuttur. Göcek tekne turu fiyatları, Göcek mavi tur fiyatları, Göcek mavi yolculuk fiyatları için de endişe etmenize gerek yok çünkü en uygun fiyatlar bizde. Siz sadece tatilinizi keyfini çıkarın.

Devamını Oku

Marmaris Tekne Turları

Marmaris Akdeniz’in en güzel tatil yerlerinden birisidir. Muğla’da tatil denilince akla ilk gelen 3 ilçeden biridir. Yaz tatili için plan yaparken göz önünde bulundurmanız gereken bir seçenektir. Bir birinden güzel koylar ve yerleri ile Marmaris sizlere bir tatilden beklediğiniz tüm imkanları ve güzellikleri sunacaktır. Yaz aylarında yerli ve yabancı turist akımına uğrayan Marmaris’te tatile gelen turistlerin ilk tatil aktiviteleri arasında sayılacak şey ise Marmaris mavi turdur. Marmaris’ten katılabileceğiniz tekne turları düzenleyen şirketimiz sizlere Marmaris’in ve Akdeniz’in en güzel koylarına götürüyor. Marmaris mavi tur için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Whatsapp ikonuna tıklayarak erken rezervasyon yapabilirsiniz  veya sormak istediğiniz tüm sorulara kolay ve hızlı bir şekilde cevap alabilirsiniz.

 

Marmaris’te tatil keyfini yaşarken kendinize gulet tekne, yat, katamaran veya motor yat kiralamak isteyebilirsiniz. Gulet Tekne Kiralama olarak tüm bu hizmetleri sizlere sunmanın ayrıcalığını yaşıyoruz. Marmaris tekne kiralama için doğru adrestesiniz. İster kendinize tekne kiralayabilir isterseniz de bizim düzenlediğimiz Marmaris tekne turlarına katılabilirsiniz. Marmaris tekne kiralama fiyatlarını, Marmaris tekne turu fiyatlarını, Marmaris kabin kiralama fiyatlarını düşünmenize gerek yok çünkü geniş filomuz sayesinde her bütçeye uygun her kalite ve konforda tekne turlarımız ve kabin kiralama seçeneklerimiz mevcuttur.

 

Marmaris’ten yola çıkıp şöyle uzun bir mavi tur mu yapmak istiyorsunuz? Marmaris koyları, Bodrum koyları, Fethiye koylarını gezip görmek ve yüzmek mi istiyorsunuz? Düzenlediğimiz Marmaris Tekne turlarına katılarak Marmaris Bodrum tekne turu, Marmaris Fethiye tekne turu yapmış olursunuz. Kapsamlı ve uzun Marmaris Bodrum Fethiye Mavi tur Mavi yolculuk rotası ile sizleri unutamayacağınız bir tekne turu yaşatacağız. Marmaris tekne turu kabin kiralamaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Marmaris mavi tur, Marmaris mavi yolculuk rotaları arasında en kapsamlı olan tura sahibiz. daha önce adını bile duymadığınız koyları bizimle keşfedeceksiniz. Marmaris Fethiye ve Bodrum’un en güzel koylarını, Marmaris Bodrum ve Fethiye’nin gezilecek yerlerini bizimle göreceksiniz. Marmaris mavi yolculuk, Marmaris mavi tur için en uygun fiyatlara, en kapsamlı ve en geniş rotaya sahip firma Gulet Tekne Kiralamadır.

 

Fethiye koyları,Göcek koyları,Bodrum koyları,Antalya koyları rotalarında olduğu gibi Marmaris koyları ve Yunan adaları mavi yolculuk turlarında da genç ve dinamik filosuyla her daim en iyi hizmeti verme garantisi vermektedir. Unutmayın deniz asla vazgeçemeyeceğiniz bir tutkudur.

Marmaris-Fethiye Tekne Turu ; Marmaris Fethiye tekne turumuz Marmaris’ten başlar ve yine Marmaris’te son bulur. Marmaris tatilleri için Marmaris’te yapılacak şeyler için listenin en başında gelir. Marmaris-Fethiye tekne turu rotamız ise şöyledir; Ekincik Koyu, Dalyan, Adalı Koyu, Hamam Koyu, Manastır Koyu, Tersane Adası, Kızıl Ada, Fethiye, Göcek , Yassı Adalar, Bedri Rahmi Koyu,  Domuz Adası, Ağa Limanı, Kumlubükü, Cennet Adasıve son olarak yeniden Marmaris. Bu turumuz ile Marmaris Fethiye Göcek Tekne turu yapmış olursunuz.

Okeanos Yatçılık olarak sadece sabit turlarımız değil aynı zamanda Marmaris Günlük Tekne Turu seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Marmaris Günlük Tekne turu için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Marmaris’in Gezilecek yerlerini görmek için sizlere rehberlik edebiliriz. Kaliteli bir yolculuk, Lüks Yat ve Gulet Turları ile tatilinizin keyfini doruklarda hissedin. Sunduğumuz hizmetler sadece bununla da sınırlı değil, günlük kabin kiralama ister misiniz? Eşiniz,çocuğunuz, aileniz, sevgiliniz veya arkadaşlarınız ile Marmaris Tekne turlarımızda Kabin kiralayabilirsiniz. Marmaris Tekne Turları için teknemizden kabin kiralayabilirsiniz. Mavi Yolculuk turlarımızda Kabin kiralayabilirsiniz. Mavi Tur & Mavi Yolculuk için Lüks Gulet, Tekne ve Yatlarımız ile verdiğiniz her kuruşun hakkını alacağınızdan emin olabilirsiniz. Marmaris Mavi Tur & Mavi Yolculuk Tekne turları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Okeanos Yatçılık sadece bir tur şirketi değil aynı zamanda Lüks Gulet Tekne ve Yat kiralama şirketidir. Günlük Lüks Gulet Tekne & Yat kiralama veya daha uzun süreli kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. Tekne Kiralama fiyatlarını dert etmenize gerek yok geniş filomuz ile her bütçeye uygun tekne kiralama seçeneklerimiz mevcuttur. Marmaris Tekne Kiralama için doğru adrestesiniz.

Devamını Oku

Bodrum Tekne Turları

Bodrum, Muğla’nın en büyük, ülkemizin ise belki de en bilinen ve en güzel tatil beldesidir. Sadece yerli turistlerin değil aynı zamanda her yıl binlerce belki de milyonlarca yabancı turistin ziyaret ettiği, tatil yaptığı yerdir Bodrum. Tatilini Bodrum’da geçirmek için plan yapanlar için ise şüphesiz ki en büyük aktivite Bodrum tekne turu yapmak. Konumu ile bir çok eşsiz güzellikteki koy ve limana yakın Bodrum tekne turuna çıkmak için harika bir başlangıç noktası. Bodrum’un en güzel koylarını, Bodrum’un gezilecek görülecek yerlerini görmek için kesinlikle Bodrum tekne turlarına katılmalısınız.Bodrum mavi tur ve mavi yolculuk için tabi ki rehberiniz bizler olacağız.

 

Bodrum tekne turları ile daha önce tanık olmadığınız Akdeniz’in koylarını göreceksiniz. Sadece görmekle kalmayıp bu güzel ve berrak sularda yüzme şansını da yakalayacaksınız. Düzenlediğimiz Bodrum mavi tur ve mavi yolculuklarında teknelerimiz ayrıca deniz sporları için ekipmanlara da sahiptir. Bodrum tekne turu ile sizlere unutamayacağınız bir tatil yaşatacağız.

 

Bodrum tekne turu fiyatları hiç de öyle sanıldığı kadar yüksek değildir. Gulet Tekne Kiralama olarak her bütçeye uygun tekne turlarımız mevcuttur. Bodrum tekne turları fiyatları sizin bütçenize uygun olduğundan eminiz. Sürekli olarak yaz boyunca düzenlediğimiz turlara katılmak için zengin olmanıza veya servet harcamanıza gerek yok.

 

Bodrum mavi tur,Bodrum mavi yolculuk her sene katılabileceğiniz bir tatil eğlencesidir. Bodrum’un en güzel koylarını gördükten sonra her yıl tatil günlerinizi iple çekeceksiniz. Bodrum tekne turları hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Bodrum tekne turu tavsiyesi olarak tabi ki kendimizi öneriyoruz. Gulet Tekne Kiralama tatiliniz için gerekli olan her şeye sahip.

 

Bodrum Gökova Tekne Turu,Bodrum-Gökova Tekne turlarında Orak Adasınailk duraktır. Orak Adası Gökova tekne turlarında gulet ve tekneler için en uğrak yerdir. Bodrum koylarını ve Bodrum’un gezilecek yerlerini keşfe çıktığınız bu turda Kargacık koyunu ve Çökertme Koyunu görme şansını bulacaksınız.Bodrum Tekne Turlarında tabi ki adaları da rotamıza katıyoruz. Bu Güzergahta Yedi Adaları göreceksiniz ayrıca Yedi Adalar şnorkelle yüzme, balıkçılık ve sünger avcılığı için en ideal bir yerlerden biridir. Tekne turu boyunca önemli noktalarda siz değerli misafirlerimiz için durak noktaları vardır ve eğer doğa yürüyüşünü seviyorsanız Uzun Ada, Zeytin Adası ve Küçük Ada’da yapacağınız yürüyüşten tarifsiz bir keyif alacaksınızdır.Çam altı, Gök ağaç, Karaağaç Limanı, Uzun Liman ve Küfre Koyu Yedi Adalar bölgesinde teknecilerin uğradığı en önemli demirleme noktalarıdır. Bodrum Gökova Rotasıdaki bu turumuzda İngiliz Limanında da vakit geçirebileceğinizi söylemek isteriz. Bodrum Göcek Tekne Turumuzun devamında ise Cleopatra Adası olarak da bilinen Sedir Adası, Löngöz Koyu, Tuzla Koyu, Kargılı Koyu, Kise Bükü (Alakışla), Pabuç Burnu, Yalı Çiftlik Koyu gibi Bodrumun gezilecek yerlerine uğrayarak en son Borum Limanına döncektir. Bodrum gezilmesi gereken görülmesi gereken koylar limanlar sadece bunlarla sınırlı değil tabi ki ama başlangıç için güzel bir tur. Detayları için turumuzu inceleyebilirsiniz;

Bodrum-Gökova Tekne Turu

 

Bodrum-Hisarönü Tekne Turu; Bodrum Hisarönü tekne turlarında Palamutbükünden başlar seyehatiniz,Bodrum dan Datça yarımadsına doğru başlayan tekne turumuz Datça’nın diğer bir güzel koyu olan İnce Burun ile devam eder. Bodrum tekne turu ile koyları görmek için ideal, uygun fiyatlı ve kaliteli bir seyir sizleri bekliyor. Bodrum tatil için nasıl harika bir seçenek ise bodrum Hisarönü tekne turumuz da Bodrum koylarını ve gezilecek yerlerini görmeniz için harika bir imkan sunacaktır sizlere. Bodrum koyları tekne turu & turları için bizi seçtiğinizden asla pişman olmayacaksınız. Turun devamında sırası ile Aktur Koyu, kendisi Türkiye’nin en güzel koyudur, Bencik Koyu, Emel Sayın Koyu, Orhaniye Koyu, Kızkumu Plajı, Selimiye Koyu, Dirsekbükü Koyu, Bozburun Koyu, Datça, Knidos, Karaada, Meteor Koyu, Poyraz Koyu ve Limanı noktalarına uğrayarak en son yine Bodrum’a dönecektir. Bodrum’un Koylarını görmek içim harika bir tur geçirmiş olacaksınız. Bodrum tatili için, Bodrum2un koylarını gezebileceğiniz bu turumuz düzenli olarak yapılmaktadır. Turumuzun içeriği ve detayları için tıklayabilirsiniz,Bodrum-Hisarönü Tekne Turu.

Devamını Oku

Tekne Kiralama Göcek

Gulet Tekne Kiralama Bodrum, Fethiye, Marmaris, Göcek başta olmak üzere bir çok farklı limandan hareket eden teknelerle mavi tur, mavi yolculuk hizmeti ve tekne, gulet, motor yat, katamaran kiralama hizmeti veren bir şirket olan Okeanos yatçılığın web sitesidir. Özellikle tekne kiralama konusunda farklı bütçelere uygun bir çok yat ve tekne ile günlük ve haftalık olarak kiralayabilirsiniz. Göcek Gulet, tekne, motor yat, katamaran kiralamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye’nin en çok rağbet gören tatil yerlerinden olan Muğla bölgesine gelip de Göcek koylarını görmeden, Göcek mavi turlarına katılmadan dönmek olmaz. Göcek’in en güzel koylarını ziyaret etmek için yaz boyunca düzenli olarak çıktığımız mavi turlarımıza katılabilirsiniz. Göcek koylarını grupla değil de kendi başınıza dolaşmak isterseniz Okeanos yatçılıktan tekne, gulet, yat, katamaran kiralayabilirsiniz.

Göcek tekne kiralama fiyatlarını bir de bizden duymak ister misiniz? En uygun haftalık tekne, yat, katamaran, gulet, kabin kiralama fiyatları için bizimle iletişime geçin. Bütçeye uygun tekneler, kalabalık gruplara göre teknelere, uygun fiyatlı guletler bizde. Göcek gezilecek görülecek yerlerin en iyisi Göcek koylarıdır ve size tavsiyemiz Göcek mavi turumuza katılmadan şehri terk etmemeniz. Göcek ve koyları, masmavi Ak deniz ve yanınızda sevdikleriniz işte güzel bir tatil. Deneyimli tekne mürettebatımız ile tekne tatilinizde tek derdiniz keyfiniz olacak.

göcek tekne kiralama,göcek tekne turu fiyatları 2019,göcek tekne turu fiyatları 2020,göcek tekne turu tavsiye,

göcek tekne kiralama fiyat, göcek tekne turu rotası, göcek tekne tatili.
Devamını Oku

Tekne Kiralama Bodrum

Tatilinizi Bodrumda yapıyorsanız tekne kiralayarak birbirinden güzel koyları keşfedebilirsiniz. Mavi Tur’un evi olan ülkemizde tekne veya yat kiralayarak karadan gidemeyeceğiniz yerlere gidebilir, tatilinizi unutulmaz hale getirebilirsiniz. Doğal güzelliklerinin dışında, zengin tarihi  yerleriyle de dikkat çeken Türkiye, Akdeniz’de yat tatili denilince akla ilk gelen ülkelerden biridir. Bodrum, Marmaris, Fethiye, Göcek ve Antalya gibi sadece ülkemizde değil dünyaca ünlü bölgeleriyle yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken Türkiye’nin turizmdeki önemi her geçen yıl daha da artmaktadır. Bu güzel yerleri gezerken Mavi tur yapmak isteyenler ilk tercihi tekne kiralamadır. İster aileniz ile ister arkadaşlarınız ile Mavi Tura çıkmak istiyorsanız tekne kiralama periyodu minimum bir haftadır. Tekneler özelliklerine göre sınıflara ayrılır.  Boyu 17-40 metre arasında değişen teknelerin 3 ve 16 kabin arasında 32 yolcuya kadar kapasitesi vardır. Okeanos Yatçılık ile  Gulet, modern tekne, yelkenli, yat ve motorlu tekne kiralayabilirsiniz. Bunların arasından Guletler, Mavi yolculuk yapmak için en müsait olanlardır; 6-16 kişi alabilirler ve çift kişilik 3-8 yataklı kabinleri vardır.

Her ülkeden farklı kültürlerden gelen insanların aynı yatta buluşup mavinin kucağına bırakmalarıdır kendilerini Bodrum…Bodrum’da yat kiralama yoluyla eşsiz güzellikteki koyları keşfetmek, sakin ve temiz sularda yüzmek ve tarihin derinnliklerine dalmak mümkündür. Bodrum tekne kiralama için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlı lüks Gulet ve Yatlar sizleri bekliyor. Bodrum tatilinizi mavi yolculukla taçlandırmak için bizden tekne kiralayabilirsiniz. Bodrum tekne kiralama şirketleri arasında müşteriye en çok değer veren Okeanos yatçılık olarak sizlere unutamayacağınız asla pişman olmayacağınız rotalar ve harika bir mürettebat sunuyoruz.

 

Devamını Oku

Bodrum Tekne Kiralama

Bodrum Türkiye’de tatil denilince akla ilk gelen yerli ve yabancı turistlerin gözdesi olan tatil kentidir. Muğla’ya gelmişken Bodrum’a gelmişken tekne turu yapmamak büyük eksik olacaktır. Bodrum mavi turlar için şirketimiz en iyi tercih olacaktır. Bodrum’un en güzel koylarına, en lüks yat ve guletler ile yapılan mavi yolculuk için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Okeanos yatçılık olarak düzenlediğimiz Bodrum Tekne Turlarına bizimle katılabilir, Bodrumun en iyi, en lüks tekne ve guletleri ile Bodrum Mavi Turu yapabilirsiniz. Bodrum- Gökova Tekne turumuzu incelemek için; Bodrum-Gökova Tekne Turu. Bodrum-Hisarönü Tekne Turumuzu incelemek için ; Bodrum Hisarönü Tekne Turu. Ayrıca tekne turumuz hakkında yazdığımız yazımıza buradan ulaşabilirsiniz; Mavi Tur Bodrum. Tekne Turlarımızın detaylarını anlattığımız bu yazımıza da göz atabilirsiniz; Bodrum Tekne Turu.

Bodrum Tekne Kiralama hizmeti de sunan firmamız özellikle uygun fiyatlı tekneler ve lüks yatları ile sizlere unutamayacağınız bir deneyim yaşatacaktır. Okeanos Yatçılık olarak tüm bütçelere uygun teknemiz mevcuttur. Bodrum Tekne turu fiyatları veya Bodrum Tekne kiralama fiyatlarını düşünmenize gerek yok firmamız her bütçeye uygun teknelere ve yatlara sahiptir. Uygun fiyatlı olan turlarımız ile cebinizi yakmadan lüks tekne ve yatlarımızda Bodrum tekne turlarına katılabilirsiniz.Bodrum’da düzenli olarak olan tekne turlarımızda dilerseniz kabin kiralama da yapabilirsiniz. Günlük düzenlediğimiz tekne turlarında günlük kabin kiralama hizmetimiz de mevcuttur.

Bodrum günlük tekne turu ve günlük tekne kiralama hizmeti veren firmamız iyi bir tatil için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Katılacağınız tekneler turları veya kiraladığınız tekneler ile sizleri Bodrum’un en güzel koylarına götürerek sizlere rehberlik edecek olan kaptan ve mürettabatlarımız alanının en iyileridir. Lüks yatlarımızda mutfakta sizlere aşçıların hizmet ettiğini de söylemeden geçmek istemiyoruz. Bodrum Tekne Kiralama şirketi olan Okeanos Yatçılık ile ister Günlük Tekne Turu, ister Mavi Yolculuk Turları, ister Günlük Tekne Kiralama olsun tüm bu hizmetleri bizlerden hakkıyla alabilirsiniz. Ödediğiniz paradan asla pişman olmayacak ve gelecek yıl için şimdiden tur satın almak isteyeceksiniz.

Devamını Oku

Göcek Tekne Kiralama

Göcek Türkiye’nin en güzel koylarına ev sahipliği yapmış, mavi tur rotalarının bir numaralı uğrak noktası, yat tutkunlarının özellikle tercihi olan bir bölgemizdir. Muğla’ya gelmişken Göcek’e gelmişken tekne turu yapmamak tatili eksik bırakmak sayılır. Göcek mavi tur yolculukları için şirketimiz en iyi tercih olacaktır. Göcek’in en güzel koylarına yapılan mavi yolculuk için bizimle iletişime geçin.

Bizimle birlikte Göcek’ten başlayan mavi turlarımıza katılabilir, Göcek’in en güzel koylarını ziyaret edebilirsiniz. Göcek Tekne Turumuzu incelemek için; Göcek Tekne Turu sayfamızı inceleyebilirsiniz veya turumuzu anlattığımız bu yazımıza da bakabilirsiniz; Mavi Tur Göcek. Yaz boyunca düzenlenen Göcek’in en güzel koylarına olan yolculuklarımız ile mavi turun ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Firmamız sadece Göcek Tekne Turu düzenleyen bir şirket değil aynı zamanda dilerseniz bizden tekne kiralayabilirsiniz. Göcek günlük tekne kiralama için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Göcek Tekne Kiralama, Göcek Yat Kiralama, Göcek Gulet Tekne Kiralama hizmeti de sunan şirketimiz  tüm bütçelere için tekne ve yatları vardır. Lüks Yat ve Tekne Kiralama Göcek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Göcek Tekne Kiralama fiyatları ise dert etmeniz gereken bir konu değildir. Okeanos Yatçılık olarak tüm bütçelere uygun teknemiz mevcuttur. Aynı şekilde Göcek tekne turu fiyatları konusunda da düşünmenize gerek yoktur. Uygun fiyatlı olan turlarımız ile cebinizi yakmadan lüks tekne ve yatlarımızda Göcek tekne turlarına katılabilirsiniz.

Göcek Tekne Turu rotamıza bakmak için ;Göcek Tekne Turu tur sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Devamını Oku

Kabin Kiralama

Mavi yolculuk ülkemizde yeni keşfedilen ve gün geçtikçe popüler hale gelen alternatif bir tatil biçimidir. Kara ulaşımı olmayan sadece gulet yatlarla gidilebilen cennet koylarda bir tatili kim istemez? Her zaman hayalini kurduğunuz bir mavi yolculuk için gerekli sayıda arkadaş, eş, dost, aile üyelerinden oluşan bir grup oluşturamıyor musunuz? Yine de Birkaç arkadaşınız ya da eşiniz ile tatilinizi otel konforundaki gulet yatlarımızda tam pansiyon konaklayarak Sabah öğle akşam yemeklerinin dahil olduğu klimalı odalarda konaklayarak geçirebilirsiniz. Okeanos yatçılık ailesi olarak her bütçeye ve kişi sayısına hitap eden ve Akdeniz’in tüm rotalarında kabin kiralama turlarımızda sizleri misafir etmekten son derece mutluluk duyarız.

Kabin kirama yöntemiyle mavi yolculuk yapmanın en büyük avantajı herhangi bir grup oluşturma zorunda kalmamanız ister 2 kişi ister birkaç arkadaşınızla beraber her hafta kesin hareketli mavi yolculuk rotalarımızdan bir tanesini seçip keyfinize bakabilirsiniz. Böylelikle farklı kültürlerden ve ülkelerden deniz tutkunları ile beraber unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kabin Kiralama Turlarındaki Rotalarımız Ve Teknede Yaşam

Okeanos yatçılık ailesi olarak Akdeniz’in tüm limanlarından hareketli kabin kiralama turlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Dilerseniz Fethiye çıkışlı dünyaca ünlü Göcek kolaylarına dilerseniz Bodrum çıkışlı Gökova körfezinin o eşsiz güzelliklerine şahit olabileceğiniz mavi yolculuk turlarımıza katılabilirsiniz. Konforlu guletlerimizle kristal sularda yüzmenin, cennet koylarda doğayla baş başa kalmanın ve otel konforunda konaklamanın keyfine varmak için hemen yerinizi ayırtın.

Her ne kadar böylesi mavi ve yeşille bezenmiş koylarda guletin odalarında çok fazla vakit geçirmeyeceğinizi bilsek de mavi yolculuk esnasında kiraladığınız kabinin en üst düzeyde konfor sağlaması için tüm kabin kiralama turlarımızda klimalı guletlerimizi kullanmaktayız. Tüm odalarımız keyifle döşenmiş olup konforunuz için tüm donanıma sahiptir. Okeanos yatçılık bünyesinde geniş bir filoya sahip olduğumuzdan Kabin kiralama turlarımız için 6 kabinden başlayıp 10 kabine kadar çeşitli boyutlarda ve kapasitede guletlerimizi kullanabilmekteyiz. Fakat genellikle Türk misafirlerimizden gulet yatlarımızla yapılan mavi yolculuk turlarımızı daha önce yapmış olduğu tekne turları ile karşılaştırmakta ve teknede diğer insanlar olacak mı acaba ? nasıl olacak kendimize özel bir alanımız mevcut mu? gibi çeşitli soruları akıllarına getirmekteler. Dolayısı ile Tüm misafirlerimize şunu örneği vermekte fayda olduğunu düşünüyoruz. Bir otele gittiğinizde aslında sadece o otelinin odasını kiralamış oluyorsunuz ve özel alanınız o odanın içiyle sınırlı dolayısı ile yemek yeme alanları otelin havuzu havuz kenarındaki güneşlenme alanları hep ortak kullanıma açık. Konforlu guletlerimiz ile gerçekleştireceğiniz mavi yolculuk turlarımızın bu durumdan hiçbir farkı yok. Çünkü her gulet yatımızda odalarımız klimalı olup kendisine ait tuvalet ve banyosu bulunmaktadır teknemizde güneşlenme alanları ve yemek alanları ortaktır. Tabi ki tek fark otelinizin klorlu havuzunda değil de dünyanın en berrak sularında yüzeceksiniz, havuzun kenarında değil de doğayla iç içe mavi ve yeşilin tüm tonlarının bir arada olduğu cennet koyların manzarasında güneşleniyor olacaksınız. Bizce kayda değer bir fark!

Tüm mavi yolculuk turlarımızda tam pansiyon uygulaması sunmaktayız dolayısı ile sağlıklı ve lezzetli Akdeniz mutfağının tüm lezzetlerini sizlere sunacak bir şefimiz teknelerimizde görev almakta. Siz yemeği değil yemek masasında yapacağınız sohbetleri ve yeni edineceğiniz dostlukları düşünün!.

Kabin kiralama turlarımız mayıs ayından ekim ayının sonuna kadar her hafta garanti kalkışlı olarak mevcuttur. Lütfen aşağıdaki formu doldurarak ya da telefonla bizlere ulaşarak dilediğiniz tarihte müsaitlik olup olmadığını kontrol ediniz.

TÜM KABİN KİRALAMA TURLARINDA GEÇERLİ OLAN FİYATA DAHİL VE HARİÇ HİZMETLERİMİZİ LÜTFEN İNCELEYİNİZ!

FİYATA DAHİL OLANLAR
 • Tam pansiyon konaklama: Kahvaltı, öğle yemeği, 5 çayı (kek-bisküvi servisi) ve akşam yemeği.
 • Liman masrafları ve transitlog ücretleri
 • Palamar ücretleri.
 • Kaptan,şef,ve gemiciden oluşan mürettebatımızın servisleri
 • Teknede kullanma suyu.
 • Tüm yakıt giderleri
 • Banyo havlularının temini (Plaj havlusu dâhil değildir).
 • Yattaki ekipmanların ücretsiz kullanımı (maske, palet, şnorkel olta takımları vb.)
 • Yat sigortası (Kişisel seyahat sigortanızı yaptırmanızı tavsiye ederiz.)
 • K.D.V.
FİYATLARA DAHİL OLMAYANLAR
 • Alkollü ve su dahil tüm alkolsüz içecekler yat barında satılmaktadır.
 • Tur güzergâhında vas ise ören yeri giriş ücretleri, müze girişleri ve opsiyonel kara turları.
 • Havaalanı transferleri.
Marmaris, Fethiye, Bodrum, Göcek Gulet Tekne Kiralama,Günlük Kabin Kiralama, Günlük Tekne Kiralama,Günlük Gulet Tekne Kiralama. Mavi Tur & Yolculuk Kabin Kiralama,Okeanos, Gulet Tekne Kiralama Marmaris,Gulet Tekne Kiralama Fethiye, Gulet Tekne Kiralama Göcek, Gulet Tekne Kiralama Bodrum.

Devamını Oku
https://guletteknekiralama.com/wp-content/themes/yachtsailing
WhatsApp chat