Bodrum Tekne Turları

Bodrum, Muğla'nın en büyük, ülkemizin ise belki de en bilinen ve en güzel tatil beldesidir. Sadece yerli turistlerin değil aynı zamanda her yıl binlerce belki de milyonlarca yabancı turistin ziyaret ettiği, tatil yaptığı yerdir Bodrum. Tatilini Bodrum'da geçirmek için plan yapanlar için ise şüphesiz ki en büyük aktivite Bodrum tekne turu yapmak. Konumu ile bir çok eşsiz güzellikteki koy ve limana yakın Bodrum tekne turuna çıkmak için harika bir başlangıç noktası. Bodrum'un en güzel koylarını, Bodrum'un gezilecek görülecek yerlerini görmek için kesinlikle Bodrum tekne turlarına katılmalısınız.Bodrum mavi tur ve mavi yolculuk için tabi ki rehberiniz bizler olacağız.

 

Bodrum tekne turları ile daha önce tanık olmadığınız Akdeniz'in koylarını göreceksiniz. Sadece görmekle kalmayıp bu güzel ve berrak sularda yüzme şansını da yakalayacaksınız. Düzenlediğimiz Bodrum mavi tur ve mavi yolculuklarında teknelerimiz ayrıca deniz sporları için ekipmanlara da sahiptir. Bodrum tekne turu ile sizlere unutamayacağınız bir tatil yaşatacağız.

 

Bodrum tekne turu fiyatları hiç de öyle sanıldığı kadar yüksek değildir. Gulet Tekne Kiralama olarak her bütçeye uygun tekne turlarımız mevcuttur. Bodrum tekne turları fiyatları sizin bütçenize uygun olduğundan eminiz. Sürekli olarak yaz boyunca düzenlediğimiz turlara katılmak için zengin olmanıza veya servet harcamanıza gerek yok.

 

Bodrum mavi tur,Bodrum mavi yolculuk her sene katılabileceğiniz bir tatil eğlencesidir. Bodrum'un en güzel koylarını gördükten sonra her yıl tatil günlerinizi iple çekeceksiniz. Bodrum tekne turları hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Bodrum tekne turu tavsiyesi olarak tabi ki kendimizi öneriyoruz. Gulet Tekne Kiralama tatiliniz için gerekli olan her şeye sahip.

 

Bodrum Gökova Tekne Turu,Bodrum-Gökova Tekne turlarında Orak Adasınailk duraktır. Orak Adası Gökova tekne turlarında gulet ve tekneler için en uğrak yerdir. Bodrum koylarını ve Bodrum'un gezilecek yerlerini keşfe çıktığınız bu turda Kargacık koyunu ve Çökertme Koyunu görme şansını bulacaksınız.Bodrum Tekne Turlarında tabi ki adaları da rotamıza katıyoruz. Bu Güzergahta Yedi Adaları göreceksiniz ayrıca Yedi Adalar şnorkelle yüzme, balıkçılık ve sünger avcılığı için en ideal bir yerlerden biridir. Tekne turu boyunca önemli noktalarda siz değerli misafirlerimiz için durak noktaları vardır ve eğer doğa yürüyüşünü seviyorsanız Uzun Ada, Zeytin Adası ve Küçük Ada’da yapacağınız yürüyüşten tarifsiz bir keyif alacaksınızdır.Çam altı, Gök ağaç, Karaağaç Limanı, Uzun Liman ve Küfre Koyu Yedi Adalar bölgesinde teknecilerin uğradığı en önemli demirleme noktalarıdır. Bodrum Gökova Rotasıdaki bu turumuzda İngiliz Limanında da vakit geçirebileceğinizi söylemek isteriz. Bodrum Göcek Tekne Turumuzun devamında ise Cleopatra Adası olarak da bilinen Sedir Adası, Löngöz Koyu, Tuzla Koyu, Kargılı Koyu, Kise Bükü (Alakışla), Pabuç Burnu, Yalı Çiftlik Koyu gibi Bodrumun gezilecek yerlerine uğrayarak en son Borum Limanına döncektir. Bodrum gezilmesi gereken görülmesi gereken koylar limanlar sadece bunlarla sınırlı değil tabi ki ama başlangıç için güzel bir tur. Detayları için turumuzu inceleyebilirsiniz;

Bodrum-Gökova Tekne Turu

 

Bodrum-Hisarönü Tekne Turu; Bodrum Hisarönü tekne turlarında Palamutbükünden başlar seyehatiniz,Bodrum dan Datça yarımadsına doğru başlayan tekne turumuz Datça'nın diğer bir güzel koyu olan İnce Burun ile devam eder. Bodrum tekne turu ile koyları görmek için ideal, uygun fiyatlı ve kaliteli bir seyir sizleri bekliyor. Bodrum tatil için nasıl harika bir seçenek ise bodrum Hisarönü tekne turumuz da Bodrum koylarını ve gezilecek yerlerini görmeniz için harika bir imkan sunacaktır sizlere. Bodrum koyları tekne turu & turları için bizi seçtiğinizden asla pişman olmayacaksınız. Turun devamında sırası ile Aktur Koyu, kendisi Türkiye'nin en güzel koyudur, Bencik Koyu, Emel Sayın Koyu, Orhaniye Koyu, Kızkumu Plajı, Selimiye Koyu, Dirsekbükü Koyu, Bozburun Koyu, Datça, Knidos, Karaada, Meteor Koyu, Poyraz Koyu ve Limanı noktalarına uğrayarak en son yine Bodrum'a dönecektir. Bodrum'un Koylarını görmek içim harika bir tur geçirmiş olacaksınız. Bodrum tatili için, Bodrum2un koylarını gezebileceğiniz bu turumuz düzenli olarak yapılmaktadır. Turumuzun içeriği ve detayları için tıklayabilirsiniz,Bodrum-Hisarönü Tekne Turu.

Alex

Kasım 21, 2019

Marmaris – Datca – Marmaris (Haftal?k) Marmaris – Fethiye – Marmaris (Haftal?k) Marmaris – Fethiye – Marmaris (K?sa Tur) Marmaris – Yunan Adalar? – Marmaris (Haftal?k)

Bir cevap yazın

https://guletteknekiralama.com/wp-content/themes/yachtsailing
WhatsApp chat