Marmaris Tekne Turları

Marmaris Akdeniz'in en güzel tatil yerlerinden birisidir. Muğla'da tatil denilince akla ilk gelen 3 ilçeden biridir. Yaz tatili için plan yaparken göz önünde bulundurmanız gereken bir seçenektir. Bir birinden güzel koylar ve yerleri ile Marmaris sizlere bir tatilden beklediğiniz tüm imkanları ve güzellikleri sunacaktır. Yaz aylarında yerli ve yabancı turist akımına uğrayan Marmaris'te tatile gelen turistlerin ilk tatil aktiviteleri arasında sayılacak şey ise Marmaris mavi turdur. Marmaris'ten katılabileceğiniz tekne turları düzenleyen şirketimiz sizlere Marmaris'in ve Akdeniz'in en güzel koylarına götürüyor. Marmaris mavi tur için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Whatsapp ikonuna tıklayarak erken rezervasyon yapabilirsiniz  veya sormak istediğiniz tüm sorulara kolay ve hızlı bir şekilde cevap alabilirsiniz.

 

Marmaris'te tatil keyfini yaşarken kendinize gulet tekne, yat, katamaran veya motor yat kiralamak isteyebilirsiniz. Gulet Tekne Kiralama olarak tüm bu hizmetleri sizlere sunmanın ayrıcalığını yaşıyoruz. Marmaris tekne kiralama için doğru adrestesiniz. İster kendinize tekne kiralayabilir isterseniz de bizim düzenlediğimiz Marmaris tekne turlarına katılabilirsiniz. Marmaris tekne kiralama fiyatlarını, Marmaris tekne turu fiyatlarını, Marmaris kabin kiralama fiyatlarını düşünmenize gerek yok çünkü geniş filomuz sayesinde her bütçeye uygun her kalite ve konforda tekne turlarımız ve kabin kiralama seçeneklerimiz mevcuttur.

 

Marmaris'ten yola çıkıp şöyle uzun bir mavi tur mu yapmak istiyorsunuz? Marmaris koyları, Bodrum koyları, Fethiye koylarını gezip görmek ve yüzmek mi istiyorsunuz? Düzenlediğimiz Marmaris Tekne turlarına katılarak Marmaris Bodrum tekne turu, Marmaris Fethiye tekne turu yapmış olursunuz. Kapsamlı ve uzun Marmaris Bodrum Fethiye Mavi tur Mavi yolculuk rotası ile sizleri unutamayacağınız bir tekne turu yaşatacağız. Marmaris tekne turu kabin kiralamaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Marmaris mavi tur, Marmaris mavi yolculuk rotaları arasında en kapsamlı olan tura sahibiz. daha önce adını bile duymadığınız koyları bizimle keşfedeceksiniz. Marmaris Fethiye ve Bodrum'un en güzel koylarını, Marmaris Bodrum ve Fethiye'nin gezilecek yerlerini bizimle göreceksiniz. Marmaris mavi yolculuk, Marmaris mavi tur için en uygun fiyatlara, en kapsamlı ve en geniş rotaya sahip firma Gulet Tekne Kiralamadır.

 

Fethiye koyları,Göcek koyları,Bodrum koyları,Antalya koyları rotalarında olduğu gibi Marmaris koyları ve Yunan adaları mavi yolculuk turlarında da genç ve dinamik filosuyla her daim en iyi hizmeti verme garantisi vermektedir. Unutmayın deniz asla vazgeçemeyeceğiniz bir tutkudur.

Marmaris-Fethiye Tekne Turu ; Marmaris Fethiye tekne turumuz Marmaris'ten başlar ve yine Marmaris'te son bulur. Marmaris tatilleri için Marmaris'te yapılacak şeyler için listenin en başında gelir. Marmaris-Fethiye tekne turu rotamız ise şöyledir; Ekincik Koyu, Dalyan, Adalı Koyu, Hamam Koyu, Manastır Koyu, Tersane Adası, Kızıl Ada, Fethiye, Göcek , Yassı Adalar, Bedri Rahmi Koyu,  Domuz Adası, Ağa Limanı, Kumlubükü, Cennet Adasıve son olarak yeniden Marmaris. Bu turumuz ile Marmaris Fethiye Göcek Tekne turu yapmış olursunuz.

Okeanos Yatçılık olarak sadece sabit turlarımız değil aynı zamanda Marmaris Günlük Tekne Turu seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Marmaris Günlük Tekne turu için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Marmaris'in Gezilecek yerlerini görmek için sizlere rehberlik edebiliriz. Kaliteli bir yolculuk, Lüks Yat ve Gulet Turları ile tatilinizin keyfini doruklarda hissedin. Sunduğumuz hizmetler sadece bununla da sınırlı değil, günlük kabin kiralama ister misiniz? Eşiniz,çocuğunuz, aileniz, sevgiliniz veya arkadaşlarınız ile Marmaris Tekne turlarımızda Kabin kiralayabilirsiniz. Marmaris Tekne Turları için teknemizden kabin kiralayabilirsiniz. Mavi Yolculuk turlarımızda Kabin kiralayabilirsiniz. Mavi Tur & Mavi Yolculuk için Lüks Gulet, Tekne ve Yatlarımız ile verdiğiniz her kuruşun hakkını alacağınızdan emin olabilirsiniz. Marmaris Mavi Tur & Mavi Yolculuk Tekne turları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Okeanos Yatçılık sadece bir tur şirketi değil aynı zamanda Lüks Gulet Tekne ve Yat kiralama şirketidir. Günlük Lüks Gulet Tekne & Yat kiralama veya daha uzun süreli kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. Tekne Kiralama fiyatlarını dert etmenize gerek yok geniş filomuz ile her bütçeye uygun tekne kiralama seçeneklerimiz mevcuttur. Marmaris Tekne Kiralama için doğru adrestesiniz.

Bir cevap yazın

https://guletteknekiralama.com/wp-content/themes/yachtsailing
WhatsApp chat